EN YENİ
Anasayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Yeni İşe Başlamak

Rüyada Yeni İşe Başlamak

Rüyada iş, işe girmek, işten atıldığını görmek, türü rüyalar insanın çalışma yaşamı ve gelecek kaygıları hakkında bilgi verir. İş başında çalıştığını görmek, her türlü meşru gayret, çalışma ve hayırlı kazanca delalet eder.

İş aramakiş aradığını görmek, gerçek yaşamınızda bazı şeylerin değişmesini çok arzuladığınızı ve arama işleminin sonucuna göre olacak gelişmeleri gösterir. Yani güzel iş bulursa iyi gelişmeler olacağını, kötü iş yada iş bulamamak ise olumsuz gelişmelere delalettir.

Rüyada iş, işe girmek, işten atıldığını görmek analizi

İş bulmakyeni iş bulduğunu görmek, yaşamınızda olumlu gelişmeler olacağını, evliği düşünüyorsanız bunun yakında gerçekleşeceğini işaret eder.

İş teklifi görmekiş teklifi almak, iş teklifi aldığını görmek, bu rüya halen çalışmakta olan biri veya işsiz birisine göre farklı anlam taşır. Şu anda çalışmakta olan birisi için bir teklif almak işinde ilerleme, yükselme veya yeni bir projeye adım atma işareti iken işi olmayan, çalışmayan birisi için fazla seçici olmayı bırakmak, kendi özellikleri ve yeteneklerinin farkına varmak gerektiğini gösterir.

İş görüşmesi yapmakiş için görüşme yaptığını görmek, şu anki mevcut halinizden memnun olmadığınızı, daha fazla maddi ve manevi tatmin bulacağınız bir iş arayışı içinde olduğunuzu gösterir. Görüşmenin seyrine göre mesaj verir. Güzel geçen bir iş görüşmesi hayatınızda güzel gelişmeler olacağını simgelerken kötü geçen görüşme tersi anlam taşır.

İş teklifi yapmak, yeni atılım yada yatırım planlarınız olduğunu ve bunun hayırlı gelişeceğini temsil eder.

İşten atılmakişten çıkarılmakişten atıldığınıişten çıkarıldığını görmek, gerçek yaşamınızda verdiğiniz bir sözü yerine getirmediğinize işarettir.

Rüyada herhangi bir işte olduğunu görmek yaptığı işi istemeyerek, mecburiyetten yaptığına işaret eder,

Bir fabrikada çalışırken, birden bire makinesinin durdugunu görmek, bulunduğu işinden çıkarılacağına; memursa vazifesinden ayrılacağına delildir.

Bir memurun Rüyada işinin basında çalıştığını görmesi ömrünün uzunluğuna isarettir.

Çalıştığı bir isi tamamlayamadığını görmek, ümit ettiği bir şeyin yerine gelmeyecegine ve ümidinin bosa çıkacağına isarettir.

Rüyada yeni bir ise girmek, yeni bir yuva ile yorumlanır. Eğer girdiği is, Masa başında yazı yazmaktan ibaret ise, o evlilik mutlulukla devam edecektir. Vücudu ile çalıştığını ve bir makine veya bir motoru idare ettiğini görmek, Ailenin geçimini zorlukla sağlayacak demektir. Eski işine dönmekeski işini yaptığını görmek ise yaşamınızda kısa bir mola verip, beyniniz ve vücudunuzu iyice dinlendirdikten sonra yeni hedeflere doğru adım atacağınızı simgeler.

Rüyada kişinin kendini iş başında görmesi, iş yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine işarettir. Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işarettir.

Rüyada durmadan bir iste çalıştığını gören, hayatta başarılı bir iş adamı olur; bir başkasını çalıştırarak, kendisinin sadece ona gözcülük ettiğini gören, hükümete verdigi büyük bir projesine olumlu cevap alır.

Rüyada bir odaya kapanıp Masa başında Kalemle veya cetvelle resim yaparak veya yazı yazarak çalıştığını görmek, ömrünün uzun olacağına ve yaşadığı müddetçe sıkıntı yüzü görmeyecegine delalet eder.

Bir bahçede ekim isleriyle veya bir fabrika veya atölyede bedenen çalıştığını görmek, saglığa, oldukça zenginlige ve bolluga delalet eder.

Rüya Tabiri
Hit: 488 | Rüyada Yeni İşe Başlamak 05.11.2013 tarihinde eklendi
Rüya Tabiri » Rüyada Yeni İşe Başlamak
Rüyada Köpek Görmek Ve Isırması
“Rüyada Köpek Görmek Ve Isırması”
Rüyada Yeni Ütü Görmek“Rüyada Yeni Ütü Görmek”
Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek“Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek”
Rüyada Ağlamak Gözyaşı Dökmek“Rüyada Ağlamak Gözyaşı Dökmek”

Yeni Resimler - En Yeni Tv